top of page

O nas 

Jacek strona www.jpg

Innowacyjne podejście 

W ciągu 30 lat opracowaliśmy unikalne metody ..

Rynek to żywioł. Pozostaje w ciągłym ruchu - rozwija się i przekształca. Zaskakuje, niepokoi, zadziwia…Ale rynek jest przewidywalny. Dla nas. 

 

W ciągu ponad 30 lat opracowaliśmy unikalne metody, łączące psychologię ze ścisłymi analizami rynkowymi, dzięki którym umiemy odnaleźć potencjał wzrostu dla produktu i marki. Dzięki temu możemy przewidywać trendy i lokalizować niezagospodarowane nisze. Dzięki temu możemy być dziś tam gdzie rynek będzie w przyszłości – a nie tam gdzie jest teraz.


Możemy współtworzyć produkty i marki, które spełnią potrzeby konsumenta, uprzedzą konkurencję swoją innowacyjnością i przyniosą ponadprzeciętne wyniki sprzedażowe. Możemy oddziaływać na emocje i przekładać je na wymierne korzyści.

Sadovski Consulting

30 lata doświadczenia

Sadovski Consulting to ponad 30 lat doświadczenia w doradztwie strategicznym oraz w tworzeniu marek i produktów, opracowanych zarówno dla firm komercyjnych, jak i miast oraz regionów. To ponad 300 marek, dla których opracowaliśmy strategie wprowadzenia na rynek bądź ich repozycjonowania. Skuteczne strategie produktowe i komunikacyjne.

 

Sadovski Consulting czerpie z doświadczenia strategicznego i kreatywnego dzięki czemu może oferować unikalny produkt, który jest jednocześnie w takiej samej mierze „malowany emocjami”, jak i wynika z drobiazgowych, chłodnych kalkulacji.

Napisz do nas!

Jesteś gotów rozwijać z nami swoją markę? Nie zwlekaj ani chwili dłużej!

bottom of page